APA:
کپیژانگ، ال.، فنگ، جی.، و وانگ، دبلیو.. (1398). بسته بودن Monoidal فضاهای همگرای L- تعمیم یافته. مجله سیستم های فازی ایران، 16(5 )، 139-153. SID. https://sid.ir/paper/113430/fa
Vancouver:
کپیژانگ ال.، فنگ جی.، وانگ دبلیو.. بسته بودن Monoidal فضاهای همگرای L- تعمیم یافته. مجله سیستم های فازی ایران[Internet]. 1398؛16(5 ):139-153. Available from: https://sid.ir/paper/113430/fa
IEEE:
کپیال. ژانگ، جی. فنگ، و دبلیو. وانگ، “بسته بودن Monoidal فضاهای همگرای L- تعمیم یافته،” مجله سیستم های فازی ایران، vol. 16، no. 5 ، pp. 139–153، 1398، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/113430/fa