APA:
کپیحق نژادآذر، ک.، و ریاضی، ا.. (1387). α- جدایی پذیر و O- گروه توپولوژیک. مجله ایرانی علوم و تکنولوژی-الف، 32(1-الف)، 65-70. SID. https://sid.ir/paper/117943/fa
Vancouver:
کپیحق نژادآذر ک.، ریاضی ا.. α- جدایی پذیر و O- گروه توپولوژیک. مجله ایرانی علوم و تکنولوژی-الف[Internet]. 1387؛32(1-الف):65-70. Available from: https://sid.ir/paper/117943/fa
IEEE:
کپیک. حق نژادآذر، و ا. ریاضی، “α- جدایی پذیر و O- گروه توپولوژیک،” مجله ایرانی علوم و تکنولوژی-الف، vol. 32، no. 1-الف، pp. 65–70، 1387، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/117943/fa