APA:
کپیامینی خواه، حسین، و علوی، سیدجواد. (1398). یک رویکرد جدید در استفاده از توابع بی-اسپلاین مکعبی برای حل معادله بلک-شولز. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)، 5(18 )، 71-80. SID. https://sid.ir/paper/257317/fa
Vancouver:
کپیامینی خواه حسین، علوی سیدجواد. یک رویکرد جدید در استفاده از توابع بی-اسپلاین مکعبی برای حل معادله بلک-شولز. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)[Internet]. 1398؛5(18 ):71-80. Available from: https://sid.ir/paper/257317/fa
IEEE:
کپیحسین امینی خواه، و سیدجواد علوی، “یک رویکرد جدید در استفاده از توابع بی-اسپلاین مکعبی برای حل معادله بلک-شولز،” پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)، vol. 5، no. 18 ، pp. 71–80، 1398، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/257317/fa