APA:
کپیوحدانی مهرآبادی، محمد، و صاحبی، شروین. (1398). حلقه های J مک کوی اریب. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)، 5(19 )، 129-138. SID. https://sid.ir/paper/257340/fa
Vancouver:
کپیوحدانی مهرآبادی محمد، صاحبی شروین. حلقه های J مک کوی اریب. پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)[Internet]. 1398؛5(19 ):129-138. Available from: https://sid.ir/paper/257340/fa
IEEE:
کپیمحمد وحدانی مهرآبادی، و شروین صاحبی، “حلقه های J مک کوی اریب،” پژوهش های نوین در ریاضی (علوم پایه دانشگاه آزاد اسلامی)، vol. 5، no. 19 ، pp. 129–138، 1398، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/257340/fa