APA:
کپیآیاتی، زینب، مرادی، مجتبی، و میرزازاده، محمد. (1394). کاربرد روش معادله ساده توسعه یافته برای معادلات برگرز, هوکسلی و هوکسلی برگرز. مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی، 5(2 )، 59-73. SID. https://sid.ir/paper/260838/fa
Vancouver:
کپیآیاتی زینب، مرادی مجتبی، میرزازاده محمد. کاربرد روش معادله ساده توسعه یافته برای معادلات برگرز, هوکسلی و هوکسلی برگرز. مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی[Internet]. 1394؛5(2 ):59-73. Available from: https://sid.ir/paper/260838/fa
IEEE:
کپیزینب آیاتی، مجتبی مرادی، و محمد میرزازاده، “کاربرد روش معادله ساده توسعه یافته برای معادلات برگرز, هوکسلی و هوکسلی برگرز،” مجله ایرانی آنالیز عددی و بهینه سازی، vol. 5، no. 2 ، pp. 59–73، 1394، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/260838/fa