APA:
کپیمسگرانی، حمید، صفدری، حمید، و قاسمیان، ابوالفضل. (1399). حل مسائل کنترل بهینه با معادلات انتگرالی یا معادلات انتگرال-دیفرانسیل به کمک توابع مقیاس و موجک های بی اسپلاین مکعبی. پژوهش های ریاضی (علوم )، 6(1 )، 119-138. SID. https://sid.ir/paper/377439/fa
Vancouver:
کپیمسگرانی حمید، صفدری حمید، قاسمیان ابوالفضل. حل مسائل کنترل بهینه با معادلات انتگرالی یا معادلات انتگرال-دیفرانسیل به کمک توابع مقیاس و موجک های بی اسپلاین مکعبی. پژوهش های ریاضی (علوم )[Internet]. 1399؛6(1 ):119-138. Available from: https://sid.ir/paper/377439/fa
IEEE:
کپیحمید مسگرانی، حمید صفدری، و ابوالفضل قاسمیان، “حل مسائل کنترل بهینه با معادلات انتگرالی یا معادلات انتگرال-دیفرانسیل به کمک توابع مقیاس و موجک های بی اسپلاین مکعبی،” پژوهش های ریاضی (علوم )، vol. 6، no. 1 ، pp. 119–138، 1399، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/377439/fa