APA:
کپیاحمدی زند، محمدرضا، و رستمی، سلیمه. (1399). ω-باریک و حل پذیر بودن گروه های تعمیم یافته ی توپولوژیک. سیستم های جبری، 8(1 )، 17-26. SID. https://sid.ir/paper/378456/fa
Vancouver:
کپیاحمدی زند محمدرضا، رستمی سلیمه. ω-باریک و حل پذیر بودن گروه های تعمیم یافته ی توپولوژیک. سیستم های جبری[Internet]. 1399؛8(1 ):17-26. Available from: https://sid.ir/paper/378456/fa
IEEE:
کپیمحمدرضا احمدی زند، و سلیمه رستمی، “ω-باریک و حل پذیر بودن گروه های تعمیم یافته ی توپولوژیک،” سیستم های جبری، vol. 8، no. 1 ، pp. 17–26، 1399، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/378456/fa