APA:
کپیزمان زاده، الهام، و احمدی، جعفر. (1390). بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار. مجله علوم آماری، 5(1)، 23-39. SID. https://sid.ir/paper/481899/fa
Vancouver:
کپیزمان زاده الهام، احمدی جعفر. بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار. مجله علوم آماری[Internet]. 1390؛5(1):23-39. Available from: https://sid.ir/paper/481899/fa
IEEE:
کپیالهام زمان زاده، و جعفر احمدی، “بازه اطمینان ناپارامتری با ضریب اطمینان دقیق برای چندک های جامعه بر اساس نمونه گیری مجموعه رتبه دار،” مجله علوم آماری، vol. 5، no. 1، pp. 23–39، 1390، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/481899/fa