APA:
کپیلیاقت، عبدالمجید، و پراشر، اس.او.. (1382). استفاده از مدلهای ریاضی به منظور تخیم اندازه فیلترهای چمنی جهت کاهش آلودگی های کشاورزی. مجله بین المللی علوم و فناوری کشاورزی، 5(3-4)، 133-134. SID. https://sid.ir/paper/63004/fa
Vancouver:
کپیلیاقت عبدالمجید، پراشر اس.او.. استفاده از مدلهای ریاضی به منظور تخیم اندازه فیلترهای چمنی جهت کاهش آلودگی های کشاورزی. مجله بین المللی علوم و فناوری کشاورزی[Internet]. 1382؛5(3-4):133-134. Available from: https://sid.ir/paper/63004/fa
IEEE:
کپیعبدالمجید لیاقت، و اس.او. پراشر، “استفاده از مدلهای ریاضی به منظور تخیم اندازه فیلترهای چمنی جهت کاهش آلودگی های کشاورزی،” مجله بین المللی علوم و فناوری کشاورزی، vol. 5، no. 3-4، pp. 133–134، 1382، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/63004/fa