مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

مقاله مقاله نشریه

مشخصات مقاله

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

نسخه انگلیسی

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

video

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

sound

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

نسخه انگلیسی

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

بازدید:

921
مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

دانلود:

0
مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

استناد:

اطلاعات مقاله نشریه

عنوان

ترتیب پراکندگی چند متغیره درباره آماره های مرتب تعمیم یافته

صفحات

 صفحه شروع 61 | صفحه پایان 75

کلیدواژه

ثبت نشده است

چکیده

 آماره های مرتب تعمیم یافته به عنوان نگرشی یکپارچه به مدل های مختلفی از متغیرهای تصادفی مرتب شده معرفی شده اند. هدف این مقاله، تعیین شرایطی روی توابع توزیع جوامع و پارامترهای آماره های مرتب تعمیم یافته است به طوری که، ترتیب تصادفی چند متغیره پراکندگی یک نمونه ای شکد و سانتی کومار و ترتیب تصادفی چند متغیره پراکندگی دو نمونه ای خالدی و کوچر، میان آماره های مرتب تعمیم یافته برقرار شوند. کاربردهایی نیز ارایه می گردند.

استنادها

  • ثبت نشده است.
  • ارجاعات

  • ثبت نشده است.
  • استناددهی

    APA: کپی

    چن، جی.، و هو، تی.. (1386). ترتیب پراکندگی چند متغیره درباره آماره های مرتب تعمیم یافته. پژوهشنامه انجمن آمار ایران، 6(1)، 61-75. SID. https://sid.ir/paper/117823/fa

    Vancouver: کپی

    چن جی.، هو تی.. ترتیب پراکندگی چند متغیره درباره آماره های مرتب تعمیم یافته. پژوهشنامه انجمن آمار ایران[Internet]. 1386؛6(1):61-75. Available from: https://sid.ir/paper/117823/fa

    IEEE: کپی

    جی. چن، و تی. هو، “ترتیب پراکندگی چند متغیره درباره آماره های مرتب تعمیم یافته،” پژوهشنامه انجمن آمار ایران، vol. 6، no. 1، pp. 61–75، 1386، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/117823/fa

    مقالات مرتبط نشریه ای

    مقالات مرتبط همایشی

  • ثبت نشده است.
  • طرح های مرتبط

  • ثبت نشده است.
  • کارگاه های پیشنهادی






    بازگشت به بالا
    telegram sharing button
    whatsapp sharing button
    linkedin sharing button
    twitter sharing button
    email sharing button
    email sharing button
    email sharing button
    sharethis sharing button