مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

مقاله مقاله نشریه

مشخصات مقاله

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

نسخه انگلیسی

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

video

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

sound

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

نسخه انگلیسی

مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

بازدید:

370
مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

دانلود:

164
مرکز اطلاعات علمی Scientific Information Database (SID) - Trusted Source for Research and Academic Resources

استناد:

اطلاعات مقاله نشریه

عنوان

زیرخمینه های کنتاکت CR با بعد CR ماکسیمال کنتاکت از فضا فرم ساساکی

صفحات

 صفحه شروع 1 | صفحه پایان 12

چکیده

 در این مقاله زیرخمینه های کنتاکت CR با بعد ماکزیمال کنتاکت در فضا فرم ساساکی را در نظر می گیریم و ساختار کلی این زیرخمینه ها را بررسی کرده سپس ساختار این زیرخمینه ها را با شرط h(FX, Y)+h(X, FY)=g(FX, Y) ζ , برای میدان برداری قائم ζ ,, که مخالف صفر است را بررسی می کنیم و در حالت کلی این زیرخمینه ها را رده بندی میکنیم.

استنادها

  • ثبت نشده است.
  • ارجاعات

  • ثبت نشده است.
  • استناددهی

    APA: کپی

    المکچی، محمد، و عابدی، اسمعیل. (1399). زیرخمینه های کنتاکت CR با بعد CR ماکسیمال کنتاکت از فضا فرم ساساکی. پژوهش های ریاضی (علوم )، 6(1 )، 1-12. SID. https://sid.ir/paper/407556/fa

    Vancouver: کپی

    المکچی محمد، عابدی اسمعیل. زیرخمینه های کنتاکت CR با بعد CR ماکسیمال کنتاکت از فضا فرم ساساکی. پژوهش های ریاضی (علوم )[Internet]. 1399؛6(1 ):1-12. Available from: https://sid.ir/paper/407556/fa

    IEEE: کپی

    محمد المکچی، و اسمعیل عابدی، “زیرخمینه های کنتاکت CR با بعد CR ماکسیمال کنتاکت از فضا فرم ساساکی،” پژوهش های ریاضی (علوم )، vol. 6، no. 1 ، pp. 1–12، 1399، [Online]. Available: https://sid.ir/paper/407556/fa

    مقالات مرتبط نشریه ای

    مقالات مرتبط همایشی

  • ثبت نشده است.
  • طرح های مرتبط

  • ثبت نشده است.
  • کارگاه های پیشنهادی






    بازگشت به بالا
    telegram sharing button
    whatsapp sharing button
    linkedin sharing button
    twitter sharing button
    email sharing button
    email sharing button
    email sharing button
    sharethis sharing button